Založ si blog

Agresívne Slovensko Igora Matoviča

Akosi sa neviem zmieriť s tým, že Igor Matovič premenoval svoje hnutie OĽaNOaP na SLOVENSKO. Nič s tým nenarobím.

Igor Matovič = Slovensko a Slovensko = Igor Matovič

Ako tento fakt urobiť prijateľným aj pre mňa? Niečo pridám, niečo usmerním inam a povolím uzdu svojej fantázie tak, ako to robí Igor Matovič. On sa reklamou živil profesionálne a svoje skúsenosti z reklamnej agentúry uplatňuje aj v politike.

Keď vám niekto lezie na nervy, uľavíte si tak, že si k jeho menu pridáte prívlastok a vaše myšlienky sa začnú uberať iným smerom.

Igor Matovič = Agresívne Slovensko = AS

Teraz už len rozlíšiť, či sa u Igora Matoviča prejavuje AGRESIA, do ktorej ide s jasnou hlavou. Alebo je to AGRESIVITA, ktorú má v sebe.

Iný smer toku mojich myšlienok:

V AS = AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ  je zakamuflovaná a.s.? Akcionárov vidíme na tlačovkách.

Jednoducho Igor Matovič má reklamu v malíčku.

Do chvíle, kým ľudia neodhalili jeho agresívne správanie, niektorí ľudia ho mali radi, lebo zo začiatku s ním bola sranda. Ale čo s ním teraz? Treba ho vykopnúť vyššie. Na Slovensku si s ním nevieme poradiť, treba ho poslať k múdrejším – do Európskej únie. Tam si najprv získa pozíciu vtipného človeka s neuveriteľnými nápadmi a iste si získa priaznivcov. Až ovládne Európsku úniu, premenuje svoje hnutie SLOVENSKO na EURÓPA.

Igor Matovič = Európa  a Európa = Igor Matovič

Zaniknú národy, všetci budeme Európania. Čo tam po kultúrnom dedičstve národov v Európe! Čo tam po ich zvykoch a tradíciách, koreňoch každého z nás?

Musíme byť agresívni a samozrejme tiež progresívni. Začneme od začiatku a vybudujeme novú Európu, v ktorej budú mať miesto noví ľudia. Žiaľ, zatiaľ si neuvedomujú, že bez koreňov neprežijú.

Na Slovensku slovo PROGRESÍVNY = Michal Šimečka.  V tomto duchu si nikto nevie predstaviť Igora Matoviča, preto dodám, že progresívny je podľa slovníka cudzích slov – postupujúci, pokračujúci, šíriaci sa. A taký je Igor Matovič.

A čo bude ďalej, ako sa bude vyvíjať jeho kariéra? Má iba päťdesiat rokov. Pripomínam, že v budúcom roku budú voľby do Európskeho parlamentu.

 

POZNÁMKA:

Prečo taký blog na začiatku nového volebného obdobia? Igor Matovič je zatiaľ najsilnejší človek na Slovensku, on je Slovensko. Prečo? Dokázal posunúť termín menovania novej Vlády SR v Prezidentskom paláci o vyše hodinu. Čakala prezidentka, čakal novozvolený predseda parlamentu, čakal budúci premiér s celou svojou budúcou vládou. A na čo čakali? Na chvíľu, kým sa Igor Matovič nezverí všetkým Slovákom, čo má na srdci.

 

Čím vyššie emócie, tým viac energie pre Satana

29.02.2024

Neviem, či ja – žena, si môžem dovoliť o tom písať. Dostala sa mi totiž do rúk kniha, ktorej obsahom sú filozofické a psychologické teórie Pavla Petra Kysuckého: DEMOKRACIA je totálny NEZMYSEL (Obroda Slovanov, občianske združenie 2022). Priznám sa, že pre mňa to bolo neuveriteľne zaujímavé čítanie. Začnem stranou 13. Základná duchovná hierarchia od najnižšieho [...]

Adresne

14.02.2024

Slovensko schudobnelo. Postupne sa svet začína deliť iba na chudobných a bohatých. Stredná vrstva sa vytráca. Tí bohatí objavili zázračné slovko: ADRESNE. Začali dôchodcami. Sú medzi nimi skupiny s nadpriemernými, priemernými i minimálnymi dôchodkami. Treba postupovať adresne, aby sme najprv zlikvidovali strednú vrstvu: Postupne treba dvíhať dôchodky iba tým, ktorí [...]

Zo Šimečku sa stal Matovičov krikľúň

02.12.2023

Ľudia na Slovensku sú pokojnejší od chvíle, keď vláde začal predsedať Róbert Fico. Majú väčšiu chuť do práce a už sa neobávajú nepodložených obvinení zo strany polície. Nie som sama, kto to tak vníma. Od Progresívneho Slovenska a jeho predsedu som očakávala, že sa stanú konštruktívnou opozíciou. Nestalo sa tak. Oni nám totiž chceli vládnuť. O svoje ciele [...]

vojna na Ukrajine, Taurus

ONLINE: Nemecko odmieta poslať Kyjevu Taurusy, Briti na neho tlačia. Rusi mávajú nahrávkou dôstojníkov Bundeswehru

02.03.2024 06:55

Rusko tvrdí, že zachytilo rozhovor nemeckých dôstojníkov o tom, koľko rakiet Taurus treba na zničenie Krymského mostu.

special podcast pocuvajte Pravdu novy jzbt6t

Kto vyhral prvé kolo v bitke o novelu Trestného zákona? Ani Fico, ani Čaputová

02.03.2024 06:05

Ústavný súd vystúpil z tieňa formalizmu. Zachráni tým právny štát?

Joe Biden

Biden dúfa, že prímerie v Pásme Gazy bude dohodnuté do ramadánu

02.03.2024 06:00

Americký prezident Joe Biden v piatok vyhlásil, že dúfa v dosiahnutie dohody o prímerí medzi Izraelom a palestínskym hnutím Hamas do začiatku ramadánu, tá však stále nie je spečatená, uviedla agentúra AFP.

Andrej Danko, Richard Sulík, Ľudovít Ódor

Danko, Sulík, Blaha aj Ódor v Bruseli? Strany nasadili ťažké kalibre a zmenili taktiku, politológ hovorí o tunelovaní

02.03.2024 06:00

Pritiahnu populárne tváre viac voličov k volebným schránkam?