Založ si blog

Horúci kalkul

Švédska trojka – sex v trojke. Niekde som sa dočítala, že s malou obmenou existuje aj fínska trojka. Aká zhoda náhod, že práve Švédsko a Fínsko. K čomu to len prirovnať? Žeby Švédsko + Fínsko + USA?

Švédsko a Fínsko iste vnesú do fungovania NATO niečo nové. Ešte tam nie sú a už vytvorili trochu nebezpečného tepla. Ukrajina o tom premýšľa a ticho závidí. Nuž a svet sa pozerá a premýšľa, čo príde po tom, až budú členmi NATO všetky krajiny sveta. Asi už nebudeme potrebovať OSN.

Toľko o politike.

oOo

A teraz o jednom z ľudských pudov.

Švédska trojka je sex troch ľudí, zvyčajne dvoch mužov a jednej ženy. Slovné spojenie z obdobia tridsaťročnej vojny sa ujalo v Európe dodnes. Píše sa o tom aj na stránkach wikipedie.

Na internete si o tom prečítate všeličo. Jednoducho ľudia si informácie vytrhnuté z kontextu prispôsobia svojmu naturelu. Aj surové znásilňovanie počas tridsaťročnej vojny premenia na túžbu po sexe.

Tvrdia, že vraj muži v nekonečne dlhej vojne umierali a žien, túžiacich po sexe, bolo dosť. Dnes je už aj mužov dosť, tak sa v hlavách Európanov zrodila fínska trojka – sex dvoch žien a jedného muža. Alebo žeby to bolo naopak? Na túto tému je na internete mnoho protirečiacich si informácií. Asi to bude preto, lebo sa o tom v škole neučí.

Stačí hodiť myšlienku do pľacu a ľudská fantázia nepozná medze. Od slov k činom nie je ďaleko. Neviem, či tí, ktorí nám vládnu, si to uvedomujú. Dá sa to povedať aj inač. Vytvoria problém, lebo chcú odviesť pozornosť. Potom problém vyriešia a stanú sa z nich politické hviezdy. Ak problém nevyriešia, sme na ceste k chaosu. A koľko ľudí v SR vie loviť v mútnych vodách?

oOo

Český „prognostik“ Ivan Mládek už spieval o mešitách v Prahe, práškovacích lietadlách, medveďoch, …, ale aj o švédskej trojke na ruský spôsob.

oOo

ZDROJE:

https://www.youtube.com/watch?v=DS6AT0vg5i0 – Ivan Mládek

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0v%C3%A9dsk%C3%A1_trojka

 

Heger má z Fica strach

21.05.2023

Predtým obyčajný človek, dnes hrdý demokrat Eduard Heger tvrdí, že Róbert Fico už nechce priamu voľbu prezidenta, ale chce, aby prezidenta volil parlament. Vyhrá voľby, zmení ústavu, nechá sa v NR SR zvoliť za prezidenta a tak získa beztrestnosť. Bude udeľovať amnestie, ale bude aj trestať. Otázkou je, koľkým voličom udelí amnestiu a koľkých, presnejšie koho bude [...]

Aj taká je naša prezidentka

11.05.2023

Zuzana Čaputová tvrdí, že ju vraj Róbert Fico ohovára. Vybrala som pre ňu myšlienku, ktorá jej možno pomôže poradiť si s týmto problémom, ktorý ju až tak zožiera, že sa v tejto situácii prejavila ako bežná občianka a nie ako prezidentka – hlava štátu. Nes svoje bremeno a vedz, že v tom je tvoje blaho. Vytiahni z neho to, čo potrebuješ k rozumnému životu, tak [...]

Sto rokov bez zmeny

24.01.2023

Čo vlastne je vojenská služba? Tak to je toto: Len čo mladý človek vyrastie, zosilnie a už môže pomáhať svojim rodičom, privedú ho do prijímacej miestnosti, rozkážu mu, aby sa vyzliekol, prehliadnu ho, potom mu prikážu na sv. Písmo prisahať, že bude vo všetkom poslúchať svojich predstavených a bude zabíjať všetkých, ktorých mu rozkážu zabiť. Keď urobí to, čo sa [...]

3B-Gregus

Vtáčiu chrípku hlásia po Liptove na ďalších miestach. Prenos je možný aj na ľudí

28.05.2023 15:00

Veterinári identifikovali vírus na Oravskej priehrade, Liptovskej Mare a v bratislavských Rusovciach. Ohrozí zdravie ľudí či kúpaciu sezónu?

Jaroslav Naď

Naď: Najvyšší ústavní činitelia dostali správu o snahe zmanipulovať voľby

28.05.2023 14:58

Podľa exministra Naďa mal konkrétny občan dostať finančnú odmenu na manipuláciu volieb v prospech strany Smer.

polícia

Polícia pripravuje pre nedeľný koncert Depeche Mode bezpečnostné opatrenia

28.05.2023 14:32

Po koncerte posilnia niektoré linky mestskej hromadnej dopravy.

heger, šeliga, zitnanska

Šeliga: Strana Demokrati je stále pripravená diskutovať o spájaní

28.05.2023 14:04

Podľa Gröhlinga (SaS) máme na pravej strane politického spektra viac predsedov, než voličov.

Hedviga Imrová

Štatistiky blogu

Počet článkov: 93
Celková čítanosť: 614956x
Priemerná čítanosť článkov: 6612x

Autor blogu

Kategórie