Založ si blog

Horúci kalkul

Švédska trojka – sex v trojke. Niekde som sa dočítala, že s malou obmenou existuje aj fínska trojka. Aká zhoda náhod, že práve Švédsko a Fínsko. K čomu to len prirovnať? Žeby Švédsko + Fínsko + USA?

Švédsko a Fínsko iste vnesú do fungovania NATO niečo nové. Ešte tam nie sú a už vytvorili trochu nebezpečného tepla. Ukrajina o tom premýšľa a ticho závidí. Nuž a svet sa pozerá a premýšľa, čo príde po tom, až budú členmi NATO všetky krajiny sveta. Asi už nebudeme potrebovať OSN.

Toľko o politike.

oOo

A teraz o jednom z ľudských pudov.

Švédska trojka je sex troch ľudí, zvyčajne dvoch mužov a jednej ženy. Slovné spojenie z obdobia tridsaťročnej vojny sa ujalo v Európe dodnes. Píše sa o tom aj na stránkach wikipedie.

Na internete si o tom prečítate všeličo. Jednoducho ľudia si informácie vytrhnuté z kontextu prispôsobia svojmu naturelu. Aj surové znásilňovanie počas tridsaťročnej vojny premenia na túžbu po sexe.

Tvrdia, že vraj muži v nekonečne dlhej vojne umierali a žien, túžiacich po sexe, bolo dosť. Dnes je už aj mužov dosť, tak sa v hlavách Európanov zrodila fínska trojka – sex dvoch žien a jedného muža. Alebo žeby to bolo naopak? Na túto tému je na internete mnoho protirečiacich si informácií. Asi to bude preto, lebo sa o tom v škole neučí.

Stačí hodiť myšlienku do pľacu a ľudská fantázia nepozná medze. Od slov k činom nie je ďaleko. Neviem, či tí, ktorí nám vládnu, si to uvedomujú. Dá sa to povedať aj inač. Vytvoria problém, lebo chcú odviesť pozornosť. Potom problém vyriešia a stanú sa z nich politické hviezdy. Ak problém nevyriešia, sme na ceste k chaosu. A koľko ľudí v SR vie loviť v mútnych vodách?

oOo

Český „prognostik“ Ivan Mládek už spieval o mešitách v Prahe, práškovacích lietadlách, medveďoch, …, ale aj o švédskej trojke na ruský spôsob.

oOo

ZDROJE:

https://www.youtube.com/watch?v=DS6AT0vg5i0 – Ivan Mládek

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0v%C3%A9dsk%C3%A1_trojka

 

Kristove roky nežnej revolúcie

17.11.2022

Verejnosť proti násiliu a Koordinačný výbor slovenských vysokoškolákov zverejnili v roku 1989 programové vyhlásenie s dvanástimi požiadavkami Treba si ich pripomenúť a s odstupom času o nich znovu popremýšľať. Žiadame vytvoriť zo Slovenskej národnej rady skutočný parlament slovenského národa, v ktorom budú mať zastúpenie všetky zložky našej [...]

Náhoda? Zámer?

04.11.2022

Dnes nám pani prezidentka Zuzana Čaputová oznámila, že sa budeme môcť v referende vyjadriť, či chceme skrátiť volebné obdobie referendom alebo uznesením Národnej rady SR. Má to zabezpečiť zmena Ústavy SR. Referendum o možnosti skrátiť volebné obdobie sa uskutoční v sobotu 21. januára 2023. Aký zaujímavý termín. Presne v tento deň uplynie 99 rokov od smrti [...]

Mrazivý kalkul

01.08.2022

Keď sa povie ruská zima, predstavím si ruskú trojku. Niektorí sa pozerajú na ruskú zimu z iného uhla pohľadu. Vidia obrovskú Napoleonovu armádu, ktorú porazila ruská zima. Vidia skvelo vyzbrojenú nemeckú armádu a Adolfa Hitlera, ktorý sa nepoučil, lebo aj jeho armádu porazila ruská zima. Presnejšie, Rusi v týchto vojnách využili svoje prírodné podmienky a zdravý [...]

Turecko / Bitka v parlamente /

Po bitke v tureckom parlamente je jeden poslanec v kritickom stave

06.12.2022 21:45

Niekoľko ďalších poslancov sa pri bitke ocitlo na zemi.

Turecko, Sýria

Turecko podmieňuje súhlas so vstupom Fínska do NATO zrušením zbrojeného embarga

06.12.2022 21:16

Okrem Turecka prístupové protokoly Švédska a Fínska dosiaľ z 30 členských krajín NATO neratifikovalo Maďarsko.

Bombardér / Vojenské lietadlo /

Drony, ktoré zasiahli armádne letiská v Rusku, leteli z Ukrajiny. Prešli asi 500 km

06.12.2022 20:35

Ukrajinským útokom hlboko v ruskom území sa tak mení geografia vojny.

Zuzana Čaputová

Prezidentke Čaputovej udelia Cenu za demokraciu Madeleine Albrightovej

06.12.2022 19:28

Ocenenie prezidentka získa za neúnavné úsilie o presadzovanie a ochranu demokracie.

Hedviga Imrová

Štatistiky blogu

Počet článkov: 88
Celková čítanosť: 580722x
Priemerná čítanosť článkov: 6599x

Autor blogu

Kategórie