Založ si blog

Svetlo na konci tunela

Boris Kollár: „Ešte musíme počkať, ale ľudia si zaslúžia vidieť svetlo na konci tunela.“ Ak sa povie svetlo na konci tunela, človeku prebehnú mysľou všelijaké myšlienky. Čo a kto nás tam čaká?

Prvé, čo mi napadlo, je slovné spojenie klinická smrť. Tí, ktorí ju okúsili a vrátili sa späť, rozprávajú, že v okamihu mysle zhodnotili celý svoj život. Bol to medzník, kedy sa rozhodovali, či sa majú pobrať za lákavým bielym svetlom na konci tunela, alebo sa musia vrátiť späť do života.

Nuž, čo už, treba ešte počkať, lebo ako nám povedal Boris Kollár: „Sulík je prchký a chcel by všetko pootvárať, ale rozhoduje premiér.“ Situácia je náročná, v rómskych osadách sa zvyšuje počet pozitívnych testov a Slovensko nedisponuje dostatočným počtom policajtov a vojakov, ktorí by mohli zabezpečiť karanténu pre rizikové oblasti, myslí si Boris Kollár.

Žijeme životy obyčajných ľudí a prehodnocovanie vlastných životov nám trvá dlhšie, aj keď sme zavretí doma, sme v karanténe a máme na to dosť času. Mnohé naše domovy sa zmenili na malé kliniky. Až všetko prehodnotíme, uvidíme, či sa poberieme za svetlom na konci tunela, alebo zveríme svoje životy do rúk Igora Matoviča.

Richard Sulík a mnoho bežných ľudí si uvedomuje, že v tomto živote človek potrebuje pracovať, aby prežil. Boris Kollár preberá rétoriku Igora Matoviča a jeho pozícia sa mení, stráca na význame. Je predsa predseda zákonodarnej Národnej rady SR!

Každým dňom silnie moje presvedčenie, že najdôležitejším človekom v našej republike je Igor Matovič. Podľa protokolu je tretí v poradí. Vláda je najvyšší orgán výkonnej moci, ale už si uzurpoval všetky dôležité posty v štáte a z toho vyplýva, že je najsilnejším človekom v Slovenskej republike, príhodnejšie povedané – v tejto krajine.

Pripomeniem prvé štyri dôležité funkcie podľa diplomatického protokolu:

  1. Prezident SR – Zuzana Čaputová
  2. Predseda Národnej rady SR – Boris Kollár
  3. Predseda Vlády SR – Igor Matovič
  4. Predseda ústavného súdu SR – Ivan Fiačan

 

Zdroje:

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/548831-kollar-sulik-je-prchky-a-chcel-by-vsetko-pootvarat-ale-rozhodujer/e-premi

http://www.nextfuture.sk/lifestyle/diplomaticky-protokol/

 

Mrazivý kalkul

01.08.2022

Keď sa povie ruská zima, predstavím si ruskú trojku. Tri kone zapriahnuté vedľa seba – prostredný beží klusom, krajné kone cválajú, jeden na pravú a jeden na ľavú nohu. Tak dosiahnu rýchlosť až 50 km/h. Jazdilo sa nimi na veľkú vzdialenosť. Kone boli zapriahnuté v zime do saní, v lete do ľahkého koča. Toľko z wikipedie, toľko romantiky. Ešte dodám, že [...]

Jánovi Budajovi včely neuleteli, hynú

09.07.2022

Pred 75 rokmi kúpil môj otec dom a záhradu. Chcel z nej vytvoriť oázu, v ktorej sa jeho rodina a priatelia budú cítiť príjemne. Záhrada končila riečkou. Niekoľko metrov od nej zasadil 4 lipy a do záhrady umiestnil svoj prvý včelí úľ. Neskôr pribudli ďalšie úle, ďalšie stromy, aj ovocné, maliny, černice, ríbezle, egreše, …, zeleninové hriadky, kvety, ozdobné kríky [...]

Pán Sulík, staňte sa super mužom!

08.07.2022

Teraz prišla vhodná chvíľa. Na Slovensku to vrie. Využite šancu, ktorá sa vám núka. Boris Kolár je pre ľudí nečitateľný. Veronika Remišová si žije svoj virtuálny život dokonalej ministerky. Nuž a skvelý manipulátor Igor Matovič sa zabáva, ako vždy. Mňa nezaujíma, čo bolo za Mečiara, Dzurindu, Fica. Vtedy som žila v súlade s tým, čo som štátu dala, to mi [...]

Austrália NJW kríže hákové štát druhý zákaz

Po Viktórii aj Nový Južný Wales zakázal hákové kríže na verejnosti

11.08.2022 23:01

Ďalšie austrálske štáty už naznačili, že sa chystajú prijať obdobnú legislatívu.

Merrick Garland

Americký šéf spravodlivosti: Raziu u Trumpa som osobne schválil

11.08.2022 22:01

Podľa Garlanda existovalo podozrenie, že exprezident sa dopustil nezákonného postupu.

Legoland

Nehoda v nemeckom Legolande si vyžiadala 34 zranených

11.08.2022 21:37

Dvaja ľudia sú po nehode na horskej dráhe v kritickom stave.

Christopher Wray

Do budovy FBI sa pokúsil dostať ozbrojený muž, je na úteku

11.08.2022 20:48

V meste Clinton sa dostal do prestrelky s políciou. Útočník pálil na z klincovačky, mal ale aj pušku typu AR-15.