Založ si blog

Ficofóbia

Volebné programy politických strán sú približne rovnaké. Opozičné strany si ho doplnili o P. S. – postscriptum – dodatok, ktorý by nemal narušiť kontext volebného programu. Ten je pre všetky opozičné strany rovnaký: Pošleme Róberta Fica do politického dôchodku.

Žeby to bola fóbia z Róberta Fica? Myslíte si, že to neexistuje? Čudujem sa, že doteraz nevznikla strana s názvom Proti Ficovi. Značka PF. Nepripomína vám to niečo? Pridám dve bodky, apostrof a dvadsiatku – P.F. ’20 a nakoniec pridám aj otázku:  Bude to šťastný volebný rok pre Slovensko?

„Fóbia je chorobný strach v situácii, ktorá bežne strach nevyvoláva. Fóbia je iracionálna, neadekvátna reakcia prejavujúca sa strachom, ktorá človeka zvyčajne núti, aby sa vyhýbal bežným miestam, predmetom alebo situáciám. Je to strach pred vlastným strachom a stratou sebakontroly.“ Wikipédia

Pripomeniem tri dôležité medzníky v živote Róberta Fica:

Do roku 1989 bol členom KSČ. Do roku 1999 bol členom SDĽ. A do roku 2019 roku bude členom Smer – SD? Splní sa želanie opozície a podarí sa im ho poslať tam, kam to majú naplánované?

 

P.S.

Fóbia sa dá liečiť.

 

Béla Bugár na moste

17.08.2019

Pred desiatimi rokmi mal každý úplne jasno v tom, že strana MOST – HÍD vznikla preto, aby spojila dva brehy Dunaja. Béla Bugár založil liberálno-konzervatívnu, regionálnu, občiansku pravicovú viac »

Vladimír Mečiar dnes

08.08.2019

„Kto zakladal politický systém na Slovensku? Vladimír Mečiar. Kto spravil ekonomickú a sociálnu reformu? Vladimír Mečiar. Kto zakladal Slovenskú republiku? Vladimír Mečiar. Ostatní iba paberkovali.“ viac »

Je to pravda odveká

29.07.2019

Na všeličo, čo sa udeje, človek reaguje po svojom. Niektoré vyjadrenia môžu viesť k revolte, iné k rezignácii. Existuje aj tretia cesta - treba sa prispôsobiť, nosiť kabát, aký je práve viac »

zeman, babiš

Vedenie ČSSD odhlasovalo zotrvanie vo vláde

23.08.2019 21:50

Česká koaličná vláda, zložená z hnutia ANO a sociálnych demokratov (ČSSD) a podporovaná komunistami, pokračuje.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Búrku v Tatrách Poliaci prirovnávajú k teroristickému útoku, nezvestných už našli

23.08.2019 21:04

Vyhlásil to v piatok predstaviteľ horskej záchrannej služby na poľskej strane.

poľsko, tatry, búrka, blesk

SHMÚ vyzýva turistov na opatrnosť, v prípade búrok majú zísť do nižších polôh

23.08.2019 20:02

Ak chcú turisti vyraziť do hôr aj v prípade hroziacich búrok, mali by ísť skoro ráno a sledovať oblohu a radar.

PEOPLE-JEFFREY EPSTEIN/DOCUMENTS

Francúzsko začalo vyšetrovať sexuálne zločiny proti deťom súvisiace s Epsteinom

23.08.2019 18:20

Možné obvinenia sa týkajú znásilnenia a sexuálneho obťažovania neplnoletých osôb, pričom niektoré mali menej než 15 rokov.

Hedviga Imrová

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 9652x
Priemerná čítanosť článkov: 2413x

Autor blogu

Kategórie