Založ si blog

Ficofóbia

Volebné programy politických strán sú približne rovnaké. Opozičné strany si ho doplnili o P. S. – postscriptum – dodatok, ktorý by nemal narušiť kontext volebného programu. Ten je pre všetky opozičné strany rovnaký: Pošleme Róberta Fica do politického dôchodku.

Žeby to bola fóbia z Róberta Fica? Myslíte si, že to neexistuje? Čudujem sa, že doteraz nevznikla strana s názvom Proti Ficovi. Značka PF. Nepripomína vám to niečo? Pridám dve bodky, apostrof a dvadsiatku – P.F. ’20 a nakoniec pridám aj otázku:  Bude to šťastný volebný rok pre Slovensko?

„Fóbia je chorobný strach v situácii, ktorá bežne strach nevyvoláva. Fóbia je iracionálna, neadekvátna reakcia prejavujúca sa strachom, ktorá človeka zvyčajne núti, aby sa vyhýbal bežným miestam, predmetom alebo situáciám. Je to strach pred vlastným strachom a stratou sebakontroly.“ Wikipédia

Pripomeniem tri dôležité medzníky v živote Róberta Fica:

Do roku 1989 bol členom KSČ. Do roku 1999 bol členom SDĽ. A do roku 2019 roku bude členom Smer – SD? Splní sa želanie opozície a podarí sa im ho poslať tam, kam to majú naplánované?

 

P.S.

Fóbia sa dá liečiť.

 

Vodca Pellegrini?

12.01.2020

Zo strany Smer – sociálna demokracia je už nový SMER. To si žiada vysvetlenie. Sú to viacmenej otázky, na ktoré nepoznám odpovede. Viem, že každý pozná význam slov sociálny a demokracia, viac »

Život je zmena

05.01.2020

Neviem, či novoročný príhovor prezidentky Zuzany Čaputovej a následné udeľovanie štátnych vyznamenaní je pre mňa až taká dôležitá vec, ale akosi mi stále vŕtajú v hlave, preto o tom viac »

Naša pani prezidentka

27.12.2019

Obyčajný človek by sa na ňu rád pozeral tak, ako sa Angličan pozerá na svoju kráľovnú. Vznešenú, dôstojnú, ktorá zastáva svoj úrad s plnou zodpovednosťou, ktorá si uvedomuje svoju moc viac »

lacnejšie potraviny, Kaufland

Potraviny mierne zlacneli, nie nadlho

20.01.2020 00:00

Lacnejšia bryndza, med, jablká, jogurty aj rajčiny. Teda aspoň naoko. Od začiatku nového roka sa totiž znížila z 20 na 10 percent DPH na ďalšie potraviny.

Gerhard Sabathil čína špiónáž

Robil vraj špióna pre Čínu. Chodil aj na Slovensko

19.01.2020 21:00

Bývalého vysokopostaveného diplomata EÚ z Nemecka Gerharda Sabathila vyšetrujú pre podozrenie, že robil špionáž pre Čínu.

Voľby2020 Smer FICO konferencia programová BBX

Smer pýta školné od medikov, ktorí odchádzajú do zahraničia

19.01.2020 20:30

Študenti odmietajú zneužívanie ich štúdia a budúceho povolania ako prostriedku na polarizovanie spoločnosti a politickej kampane.

proces, Kuciak, Marek Para, marian Kočner

Kauza Kuciak: Vypovedať má aj Haščák s Bödörom

19.01.2020 19:11, aktualizované: 22:37

Od pondelka pokračujú pojednávania vo veci vrážd novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a kolárovského podnikateľa Petra Molnára.

Hedviga Imrová

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 54116x
Priemerná čítanosť článkov: 2353x

Autor blogu

Kategórie